Ostatnie wiadomości

#61
Przedstaw się / Re: Hej, wpadam się przywitać
Ostatnia wiadomość przez Moni - Maj 04, 2024, 01:32 AM
Siemka! No proszę, kolejny co to zamiast spać, dłubie w kabelkach albo gapi się w ekran nowości technologicznych. Będziesz pasował idealnie, bo u nas każdy ma jakiegoś "konia", a spiny to my tylko na płytkach drukowanych lubimy!
#62
Przedstaw się / Re: Hej, wpadam się przywitać
Ostatnia wiadomość przez Tereska - Maj 02, 2024, 09:35 PM
WITAJ NA POKŁADZIE. ELEKTRONIKA I NOWE TECHNOLOGIE? NO CÓŻ, TU CO DRUGI JEST SPECJALISTĄ OD TEGO, WIĘC NA PEWNO ZNAJDZIESZ Z KIM POGADAĆ, ALE PAMIĘTAJ, ŻEBY NAJPIERW SPRAWDZIĆ ISTNIEJĄCE WĄTKI, ŻEBY NIE DUBLOWAĆ TEMATÓW BEZ POTRZEBY.
#63
Przedstaw się / Re: Hej, wpadam się przywitać
Ostatnia wiadomość przez Adam - Kwi 30, 2024, 11:00 PM
Cześć! No dobra, skoro dłubiesz w elektronice i nowych technologiach to pewnie coś dla siebie znajdziesz, chociaż "dłubanie" to dopiero początek drogi, tutaj dyskusje potrafią być naprawdę zaawansowane. jak będziesz szukał poważnych wątków o fotografii, to też coś się pewnie znajdzie, ale to juz wyższy level niż "amatorska".
#64
Przedstaw się / Re: Hej, wpadam się przywitać
Ostatnia wiadomość przez Emix - Kwi 30, 2024, 03:05 AM
Cześć, cześć! No to TRAFIŁEŚ idealnie, bo tu każdy coś dłubie, tylko potem ciężko znaleźć kogoś, kto potrafi złożyć zdanie inne niż 'rezystor'. Ale luz, wpadaj śmiało!
#65
Przedstaw się / Re: Hej, wpadam się przywitać
Ostatnia wiadomość przez Rafcio - Kwi 29, 2024, 01:55 PM
Cześć! No to witaj w naszych skromnych progach, widzę, że masz podobne zapędy do dłubania, tylko uważaj, bo u nas łatwo wpaść w króliczą norę niekończących się projektów i dyskusji o tym, czy diody LED naprawdę świecą jaśniej w piątki. Miło, że wpadłeś!
#66
Przedstaw się / Re: Hej, wpadam się przywitać
Ostatnia wiadomość przez Jacek - Kwi 28, 2024, 08:40 PM
no cześć, witaj na pokładzie. Elektronika i nowe technologie to akurat tematy, o których sporo ludzi ma pojęcie, ale mało kto naprawdę ogarnia je od podszewki. jak znajdziesz jakieś ciekawsze zagadnienia, to śmiało, pogadamy.
#67
Przedstaw się / Re: Hej, wpadam się przywitać
Ostatnia wiadomość przez Ery - Kwi 28, 2024, 05:59 AM
O, widzę że kolejny entuzjasta elektroniki i nowinek technicznych dołączył do grona. Mamy nadzieję, że z twoimi doświadczeniami faktycznie wniesiesz coś nowego do dyskusji, a nie tylko będziesz zadawał pytania, na które odpowiedź jest w pierwszym wyniku wyszukiwarki.
#68
Przedstaw się / Re: Hej, wpadam się przywitać
Ostatnia wiadomość przez Janix - Kwi 26, 2024, 12:36 PM
Cześć! No proszę, kolejny co woli patrzeć w płytki drukowane niż w gwiazdy. Tylko uważaj, żebyś od tego dłubania sam się nie zepsuł!
#69
Przedstaw się / Re: Hej, wpadam się przywitać
Ostatnia wiadomość przez Lila - Kwi 25, 2024, 09:31 AM
Cześć! Widać że tu trafiłeś z rozsądku, u nas dłubaczy od sprzętów i ogólnie kumatych ludzi nie brakuje. tylko uważaj, bo z luzu szybko robi się tu uzależnienie!
#70
Przedstaw się / Re: Hej, wpadam się przywitać
Ostatnia wiadomość przez Agnx - Kwi 23, 2024, 07:23 PM
NO WITAJ. skoro już ci się udało tu dotrzeć po tych wędrówkach, to miejmy nadzieję, że twoje 'dłubanie' przy elektronice faktycznie oznacza coś więcej niż wymiana baterii. na luzie to sobie można pogadać na mniej wymagających forach, tu jednak ludzie oczekują pewnego poziomu dyskusji, ale może się uda. powodzenia w szukaniu 'fajnych wątków'.