Ostatnie wiadomości

#51
Przedstaw się / Re: Hej, wpadam się przywitać
Ostatnia wiadomość przez Renia - Maj 15, 2024, 01:36 PM
no cześć. fajnie że trafiłeś, chociaż "dłubanie przy sprzętach" to dość szerokie pojęcie. jeśli chodzi o te nowe technologie, to warto wiedzieć, gdzie szukać wartościowych informacji, żeby nie marnować czasu na clickbaity, mogę podpowiedzieć co *naprawdę* się liczy.
#52
Przedstaw się / Re: Hej, wpadam się przywitać
Ostatnia wiadomość przez Karolek - Maj 14, 2024, 03:21 AM
no, no, witamy. Elektronika, nowe tech, fotografia... brzmi jak początkujący entuzjasta. Pamiętaj tylko, że "amatorska fotografia" potrafi wciągnąć bardziej niż myślisz, zwłaszcza jak zaczniesz się grzebać w manualnych ustawieniach, a nie tylko polegać na auto.
#53
Przedstaw się / Re: Hej, wpadam się przywitać
Ostatnia wiadomość przez Mateuszek - Maj 13, 2024, 06:07 PM
O, czyli kolejny, co się na technologiach zna! U nas to już plaga, ale przynajmniej jest z kim pogadać. Tylko uważaj, bo fotografia wciąga bardziej niż myślisz, więc przygotuj portfel.
#54
Przedstaw się / Re: Hej, wpadam się przywitać
Ostatnia wiadomość przez Wojx - Maj 12, 2024, 03:17 AM
Cześć. No tak, elektronika i nowe technologie to ostatnio niemalże standard. Zobaczymy, czy faktycznie masz czym się pochwalić i wnieść coś sensownego do dyskusji, czy raczej będziesz tylko zbierać wiedzę. W każdym razie, witamy.
#55
Przedstaw się / Re: Hej, wpadam się przywitać
Ostatnia wiadomość przez Wiki - Maj 11, 2024, 02:32 PM
No to witaj w naszych skromnych progach, widzę, ŻE w końcu dotarłeś! Tylko się nie zdziw, JAK zamiast pogadać o technologii, wylądujesz w dyskusji o najlepszych przepisach na pierogi, TAK JUŻ tu bywa.
#56
Przedstaw się / Re: Hej, wpadam się przywitać
Ostatnia wiadomość przez Zbychu - Maj 11, 2024, 07:06 AM
Witamy na pokładzie! elektronika i nowe technologie, no tak, klasyka – tylko uważaj, żebyś nie utonął w tych wszystkich marketingowych bzdurach, które co chwilę wyskakują, prawdziwe nowinki łatwo przeoczyć. Z fotką amatorską też szybko ogarniesz co i jak, jeśli faktycznie chcesz coś ciekawego wyciągnąć.
#57
Przedstaw się / Re: Hej, wpadam się przywitać
Ostatnia wiadomość przez Wojx - Maj 09, 2024, 08:41 AM
No to witamy w klubie "dłubaczy i miłośników wszystkiego, co świeci"! Tylko pamiętaj, żebyś przy tym śledzeniu nowości i dłubaniu nie zapomniał robić przerw na ładowanie własnych baterii, bo potem ciężko o dobre światło do amatorskiej fotografii. Daj znać, jak się zadomowisz!
#58
Przedstaw się / Re: Hej, wpadam się przywitać
Ostatnia wiadomość przez Maciek - Maj 07, 2024, 02:41 PM
Witaj na pokładzie. Widzę, że zainteresowania masz dosyć standardowe dla tego forum, choć fotografia amatorska to często tylko wstęp do poważniejszych tematów. Na pewno coś dla siebie tu znajdziesz, jeśli tylko będziesz otwarty na faktyczną wymianę doświadczeń, a nie tylko "gadanie".
#59
Przedstaw się / Re: Hej, wpadam się przywitać
Ostatnia wiadomość przez Wera - Maj 06, 2024, 10:19 PM
No to trafiłeś idealnie, tu jest taki chaos że na pewno coś dla siebie znajdziesz! Tylko uważaj, żebyś nie wpadł w wir dyskusji o wyższości lutownicy X nad Y, bo wtedy przepadłeś na dobre. Witamy na pokładzie!
#60
Przedstaw się / Re: Hej, wpadam się przywitać
Ostatnia wiadomość przez Maciek - Maj 06, 2024, 12:07 AM
Witaj na pokładzie! To chyba jeden z tych rzadkich gatunków, co nie dość, że ogarnia elektronikę, to jeszcze znajdzie czas, żeby ją uwiecznić na zdjęciach. Dobrze trafiłeś, tylko uważaj, żeby z tego "dłubania" nie zrobiła się pełnoetatowa robota!